صفحه اصلی / عکس / آژانس عکس همشهری

آژانس عکس همشهری

شکی نیست که عکاسی نه به عنوان یک هنر بلکه به عنوان ابزاری برای ثبت وقایع به اتفاقات سیاسی و اجتماعی اقتصادی روز گره خورده است.

آژانس عکس همشهری با مطالعه و بررسی  ضعف های حال حاضر خروجی تصویری خبرگزاری ها پایه گذاری شده است.و قوی ترین جستجو عکس را بر اساس موضوع و کلیدواژه دارا می باشد. آژانس عکس همشهری اولین بانک عکس مطبوعاتی آنلاین ایران خواهد شد و کاربران می توانند به صورت آنلاین بعد از ثبت نام در سامانه عضویت عکسهای مورد نظر خود را خریداری نمایند. در خبرگزاری ها و سرویس های عکس ، کاربران با مشکل جستجو عکس انتخابی و دریافت عکس با کیفیت بالا مواجه هستند و از این رو آژانس عکس همشهری این خلا را جبران می نماید.

نسخه آزمایشی آژانس عکس همشهری در روز بیست و دوم بهمن سال نود و سه بر روی خروجی جهانی اینترنت قرار گرفت و در فروردین سال  نود و چهار فاز اول آن از سوی دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران افتتاح گردید.

آژانس دارای بخش‌های عضویت، درباره ما، ارسال عکس، راهنمای خرید، اطلاعات تماس، شهری، سیاسی، فرهنگی و هنری، ورزشی، زیست بوم، مستند، اقتصادی، استان‌ها، بین الملل،۳۶۰، دریافتی، همراه، اخبار عکاسی، ویژه، گزارش‌های برگزیده،عکاس‌های خبری، تک عکس و عکاسان آژانس می‌باشد.
وب سایت آژانس عکس همشهری؛ عکس‌های تولیدی عکاسان موسسه همشهری در تهران و شهرستان‌ها را ارائه می‌دهد و عکاسان آزاد می تواند از طریق ارسال گزارش های تصویری از طریق ایمیل با این آژانس همکاری نمایند.

آژانس عکس همشهری متعلق به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی همشهری است و زیر نظر گروه عکس همشهری مدیریت می شود.

روزنامه همشهری به صاحب امتیازی موسسه همشهری؛ به مدیر عاملی مهدی ذاکری  و مدیر مسئولی حسین قربانزاده است.

روزنامه همشهری در روز ۲۴ آذر سال ۱۳۷۱ همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) پا به عرصه مطبوعات گذاشت.

این روزنامه با اتکاء به نوآوری‌های همه‌جانبه – فرم و محتوا – نقطه عطفی در روزنامه‌نگاری حرفه‌ای ایران شد و با درایت مدیران لایق پس از چند سال تبدیل به یک نهاد مطبوعاتی عظیم و چندرسانه‌ای شد که بسیاری از مقولات و رویکردهای نو را یا برای نخستین‌بار در مطبوعات ایران مطرح کرد و یا به تعمیق آن یاری ‌رساند.

توجه به فرهنگ شهرنشینی، مسائل جوانان، مشکلات محلات شهر، محیط زیست، ترافیک، آداب شهروندی، مدیریت شهری، شهر سالم، اوقات‌فراغت و … از جمله موضوعاتی است که از ابتدا، همشهری سرلوحه فعالیت خود قرارداده است.

عضویت در کانال تلگرام:

کانال آژانس عكس همشهري

پیشنهاد ما

پروفایل

پروفایل , بیا عالی ترین عکس های پروفایل رو نگا کن اینا عکس های معمولی …

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین کانال‌ها را در تلگرام خود دریافت کنید
اگر با لینک بالا مشکل دارید، اینجا کلیک کنید. ما هر دو روز یکبار یک کانال معرفی می‌کنیم.
PGlmcmFtZSBzdHlsZT0iYm9yZGVyLXdpZHRoOiAwOyIgc3JjPSJ0ZzovL2pvaW4/aW52aXRlPUJOc0JqandmV2U0dkJWclkyb0FrX3ciPjwvaWZyYW1lPg==