صفحه اصلی / کانال های رسمی / سازمان حفاظت محیط زیست

سازمان حفاظت محیط زیست

Official
پورتال سازمان حفاظت محیط زیست به تازگی کانال اختصاصی خود را در تلگرام، راه‌اندازی کرده است. علاقمندان به دریافت اخبار محیط زیست می‌توانند خبرها و تازهای این حوزه را همراه با لینک هر مطلب در این کانال دریافت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست پام، مخاطبان از این پس می‌توانند ضمن به‌روزرسانی نرم‌افزار تلگرام خود روی رایانه، رایانک‌های هوشمند و گوشی‌ها، با کلیک روی نشانی @Doechannel وکلیک بر روی گزینه  Join Chanel وارد کانال خبری پورتال سازمان حفاظت محیط زیست شوند.

این کانال تلگرامی با هدف سهولتو آسانی دسترسی کاربرانی ایجاد شده که به جای باز کردن صفحه پورتال سازمان حفاظت محیط زیست، ترجیح می‌دهند عناوین اخبار مهم را از طریق محیط تلگرام در گوشی هوشمند و لپتاپ خود دریافت کنند.
از هم‌اکنون در صورت نصب نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام روی رایانه، تبلت یا گوشی همراه خود و یا بروزرسانی پیام رسان تلگرام می‌توانید به عضویت کانال اختصاصی پورتال سازمان حفاظت محیط زیست حاوی مطالب و تصاویر محیط زیستی در آیید و از اقدامات همه طبیعت دوستان کشور آگاه شوید.

پیشنهاد ما

GEM Life / WILD

? علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش ? ? GEM WILD ? | جم …

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین کانال‌ها را در تلگرام خود دریافت کنید
اگر با لینک بالا مشکل دارید، اینجا کلیک کنید. ما هر دو روز یکبار یک کانال معرفی می‌کنیم.
PGlmcmFtZSBzdHlsZT0iYm9yZGVyLXdpZHRoOiAwOyIgc3JjPSJ0ZzovL2pvaW4/aW52aXRlPUJOc0JqandmV2U0dkJWclkyb0FrX3ciPjwvaWZyYW1lPg==